:-)

flash menu

Jak přidat flash menu

Jak přidat flash menu do mobilu??

 

Přidání flash menu do mobilu

Bohužel když chcete něco změnit v operačním systému mobilu, tak příjdete o záruku, protože tohle není podporované sony ericssonem, ale jestli o tu záruku přijít nechcete tak potom až se vám to okouká tak to prostě jednoduše smažete.A nikdo nepozná že jste měly v mobilu flash menu.

1.)Tak jako první věc musíme naistalovat potřebné drivery (ovladače).Jedním  způsobem bude nainstalovat Aktualizační službu SEUS II.

2.)A teď si musíte sehnat flash menu hodně se jich dá sehnat na myforum.lasyk.net.

3.)Jestli máme naistalovanej SEUS II a sehnané menu můžete se pustit do přídání flash menu do telefonu.Jsou dva spůsoby jak to jde udělat bud pomocí Far managemu s  SEFP pluginem nebo pomocí programu XS++ který si můžete stáhnout zde.Osobně si myslím že přes XS++ je to mnohem snadnější, přehlednější a...

4.)Spustíme program XS++ 3.1

 
Připojíme kabel k počítači jenom tak prázdný kabel.Vypneme telefon.Vyjměte baterku a zase ji nasadte.Potom stisknete tlacitko conect a máte 30 sekund na to aby ste stiskli, podrželi „C“ a připojily telefon.Po načtení mobilu můžete klávesu „C“ pustit a vidíte bližší info o svém mobilu. (2-ka za lomítkem u číselného údaje „CDA“ nám říká, že máme nebrandovaný mobil).

5.) Spustíte funkci FSX.Ted prejdete do slozky   tpa/preset/sytem/desktop/flash a přetáhněte si flash menu.Dejte ale pozor aby ste byli ve správné složce!!!

6.) Ted stishnete shutdown a potvrdíme Ano

7.)Odpojíme telefom vyjmeme baterku a nasadíme ji zapneme telefon a jestli ste udelaly vsechno jak má být mely by ste mít  flash menu v telefonu.Ted jenom stačí shnat schéma stím flash menem které ste si stáhly.Popřípadě můžete vložit vy flash menu do schéma.A to udeláte tak že spustí te total komander najdete si nejaké schéma stisknete kombinaci CTRL+page down a bude te v obsahu menu najdete tam theme.XML soubor oznacite ho a stisknete F4.Na dotaz Opravdu chcete vybraný soubor extrahovat do dočasné složky a upravit ho? odpovíme Ano.A vložíme <Desktop_style Type="File" Source="název souboru s Flash menu.swf" /> podle obrázku

Obrazek

Uložíme to, zavřeme a total comander bude hlásít že soubor byl změněn a jestli ho chcete aktualizovat dáte Ano.Odpojíte telefon.A máte flash menu.

Žádné komentáře
 
přeji pěkný den