:-)

sony erisson

G900

Nový sony ericsson G900 s funkcí smartphonu a s kompaktními rozměry mobilního telefonu klasické konstrukce, Sony Ericsson připravuje právě pro vás novou řadu G nemají ambici nahradit žádné ze stávajících modelů, přicházejí naopak s něčím novým.Jedním s hlavních lákadel telefonu se jistě stane fotoaparát y rozlišením 5mpx.
Přístroj G900 nabízí pětimegapixelový fotoaparát s automatickým zaostřováním. To je možné ovládat stejně jednoduše jako všechny ostatní funkce telefonu - stačí se na displeji dotknout místa, na které se má zaostřit. Fotoaparát je vybaven i stabilizátorem obrazu a možností přisvětlení včetně redukce efektu červených očí. Pro focení za všech podmínek je přístroj vybaven funkcí Photo fix. Ta jednoduše upraví nesprávně exponované snímky. Při fotografování rychle se pohybujících objektů je cenným pomocníkem možnost sériového snímání.

Uživatelům, kteří se zaměřují především na pracovní funkce telefonu, poslouží bezdrátový vysokorychlostní přístup na internet prostřednictvím Wi-Fi nebo sítí UMTS, e-mail a webový prohlížeč Opera. Pro správu a tvorbu dokumentů je připraven editor kancelářských dokumentů. Aktuální informace pak poskytne čtečka RSS zpráv.

Sony Ericsson G900 bude k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku v konzervativním tmavě hnědém a vínovém barevném provedení pro milovníky extravagance.

Ukázka modelu G900

 

Žádné komentáře
 
přeji pěkný den