:-)

sony erisson

Model K850i je plně vybavený mobil s fotákem 5 mpx.

Model T650i je pokračovatelem řady T.Design inspirovaný skandinávským světlem - jemná krása T650i probouzí vaše touhy, vyzývá vás k dotýkání.

 

 

Pouhých 15 mm tenký telefon Sony Ericsson W950i s 4 GB pamětí, dotykovým displejem, operačním systémem Symbian 9.1 a podporou sítí 3. generace. Mobilní telefon Sony Ericsson W950i je vybaven displejem, který dokáže zobrazit až 262 tisíc barevných odstínů v rozlišení 240 x 320 bodů. Interní paměť má kapacitu neuvěřitelné 4 GB. Standardem je již bezdrátová technologie BlueTooth nebo infračervený port. Technologie BlueTooth navíc podporuje profil A2DP, který zajišťuje kvalitní bezdrátový přenos hudby ve stereo režimu. Ovládání telefonu Sony Ericsson W950i je díky dotykovému displeji velmi přesné a rychlé. Při psaní zpráv nebo poznámek můžete využít funkci rozpoznávání rukopisu a psát tak text pomocí dotykového pera rovnou na displej bez stisku jakéhokoli tlačítka.

V telefonu Sony Ericsson W950i je velmi kvalitně propracovaný hudební přehrávač a FM rádio. Díky nové funkci s názvem TrackID rozpoznáte téměř každou neznámou hudbu. Stačí si uložit její část a odeslat jí k rozpoznání. Během několika okamžiků budete mít v telefonu název skladby, jméno interpreta i název alba. Součástí balení jsou i špičková stereofonní sluchátka, což dělá z telefonu kompletní hudební sadu. Při cestování letadlem lze odpojit veškeré vysílací obvody a telefon využívat pouze jako MP3 přehrávač.

Podpora sítí 3. generace zajišťuje vysokorychlostní přenos dat, můžete tak telefon lehce použít při prohlížení internetových stránek nebo stahování videa. Pro tyto funkce je zařízení vybaveno vynikajícím internetovým prohlížečem Opera 8.0.

S500i je inspirován přírodou:Vysunutím otevřete telefon S500i a objevte materiály a vzory inpirované přírodou. Všimněte si skrytého osvětlení při příchozím hovoru. S500i - telefon plný překvapení. Připojte telefon k PC Fotografie z telefonu do počítače, hudební soubory z počítače do telefonu: vše, co potřebujete k propojení a přetahování souborů, je součástí sady S500i.

Jeden z nejtenších walkmanů od sony ericssonu.Mobilní telefon Sony Ericsson W880i je další z řady hudebních telefonů Sony Ericsson zaujme především tenkou konstrukcí. Sony Ericsson W880i podporuje rychlé datové přenosy pomocí USB Mass Storage a sítě třetí generace. Obsahuje také unikátní aplikaci TrackID pro rozpoznávání hudebních skladeb.
Multimedíalní walkman s podporou služby track ID
Nový sony ericsson G900 s funkcí smartphonu a s kompaktními rozměry mobilního telefonu klasické konstrukce, Sony Ericsson připravuje právě pro vás novou řadu G nemají ambici nahradit žádné ze stávajících modelů, přicházejí naopak s něčím novým.Jedním s hlavních lákadel telefonu se jistě stane fotoaparát y rozlišením 5mpx.
Stylový telefon s zajímavým designem.
 
přeji pěkný den